ALIŞVERİŞ SÜREÇLERİ BİLGİLENDİRME

-Sipariş Oluşturma

-Siparişinizi emoyra.com üzerinden oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, Instagram ya da Facebook’ta emoyracom hesapları mesajlaşma araçları , +905496901900 WhatsApp hattı veya 08502591900 numaralı telefon üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek de siparişinizi oluşturabilirsiniz.

-Ödeme Yöntemleri

-emoyra.com üzerinden Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları, banka kartları, bankanıza bağlı bir sanal kart, havale/EFT seçeneği ile ya da kapıda ödeme şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

*500 TL üzeri alışverişlerde kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır.

*Kapıda ödeme yöntemlerinde kargo şirketi 7.5 TL hizmet bedeli almaktadır.

*Kredi kartı ile ödemelerinde peşin fiyatına 3 taksit imkânı bulunmaktadır.

-Teslimat Bilgileri

-Siparişleriniz İzmir’de bulunan merkezimizden gönderilmektedir.

-Tüm kargolar Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. 120 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 120 TL altındaki siparişlerde kargo ücreti 15 TL’dir.

-Satın almış olduğunuz ürünün ürün sayfasında yer alan teslimat süresi geçerlidir. Siparişiniz işleme alındığında, kargo süreci başlatıldığında siparişte kullanmış olduğunuz mail adresiniz ve telefon numaranız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

-Değişim/İade Şartları

- Kullanılmamış, yıpranmamış ve deforme olmamış ürünler için 14 gün içerisinde kullanabileceğiniz değişim ve iade hakkınız mevcuttur.

-Değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürünleri, paket ile gönderilen değişim/iade formu ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

-Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

-Kargonuzu Yurtiçi Kargo ile firmamızın anlaşma kodunu kullanarak karşı ödemeli şekilde gönderebilirsiniz. Bu şekilde gönderilerde kargo bedeli 15 TL olacaktır. Ürününüz hakkında işlem yapılırken 15 TL olan kargo ücreti işleminize yansıtılacaktır. Değişim işlemi talep ediyorsanız ürününüzün gönderimi sağlanırken kargo bedeli olan 15 TL tarafınızdan tahsil edilecektir. İade talep ediyorsanız kargo ücreti olan 15 TL iade tutarından kesilerek ödeme yapılacaktır. Dilerseniz Yurtiçi Kargoya anlaşma kodumuzu vermeden kendi anlaşma kodunuz ile ya da başka bir kargo ile kendiniz ücret ödeyerek gönderim sağlayabilirsiniz. Firmamızın anlaşma kodu ile gönderim yapacak iseniz müşteri temsilcilerimizden anlaşma kodunu talep ediniz.

-Değişim kargonuz size gönderilirken ürün tutarı 120 TL altında ise gönderim ücreti tarafınıza yansıtılacaktır. 120 TL üzerindeki sipariş değişimlerinin ilk gönderimi ücretsizdir. Aynı sipariş üzerinde gerçekleştirilen değişim işleminin ikincisinde kargo bedeli 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

- Emoyra Global A.Ş. tarafından ürün kusurlu gönderilmiş ise kargo ücreti oluşmayacaktır.

-Kargo Süreci

-Kargonuzun nerede olduğunu emoyra.com’da menüde yer alan ‘Sipariş Takip’ bölümünden telefon numaranız ile görüntüleyebilirsiniz.

-Siparişinizin kargoya teslim edilmesi ve gönderi durumu hakkında bilgi siparişinizde belirttiğiniz telefon numaranıza yapılacaktır.

-Sipariş adresinizde bulunmamanız durumunda kargonuz Yurtiçi Kargonun adresinize en yakın şubesinde teslim almanız için 3 iş günü bekleyecektir. Bu süre zarfında kargonuzu teslim almaz iseniz kargonuz firmamıza iade edilecektir. Kargonuzun bekletildiği şube ve iletişim bilgileri için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

-Kargonuzun tekrar gönderilmesini talep ediyor iseniz gönderinin kargo bedeli tarafınıza yansıtılacaktır.

-Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra alıcı ve adres değişikliği yapılmamaktadır.

-İptal - Değişim/İade Hakkında Bilgilendirme ve İşlem Sırası

-Siparişinizi emoyra.com üzerinden üye girişi yaparak oluşturduysanız ‘Hesabım-Siparişlerim’ bölümünden ‘Kolay İade’ seçeneğini tıklayıp bilgileri doldurarak siparişiniz için iptal, değişim/iade talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Siparişinizi başka bir yöntem ile oluşturduysanız direkt olarak müşteri temsilcilerimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

-Siparişiniz kargoya teslim edilmedi ise iptali gerçekleştirilmektedir. Aksi durumda ürünün iptal süreci değil iade süreci başlamış olacaktır, siparişinizin varsa kargo bedeli tarafınıza yansıtılacaktır.

 -Değişim/İade için tarafımıza göndermiş olduğunuz kargo, firmamıza ulaştığında siparişinizde yer alan telefon numarası üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Gönderilen ürün veya ürünlerin değişim/iade işlemine kabulü, reddi ve diğer bilgilendirmeler sizinle paylaşıldıktan sonra işleminiz başlatılacaktır.

-Değişim işlemi için ürününüzü göndermeniz sırasında değişim talep ettiğiniz ürünün stok blokesi yapılamamaktadır. Gönderiniz firmamıza ulaştığında ve işleminiz başladığında stok müsaitliği doğrultusunda değişim başlatılacaktır. Değişim talep ettiğiniz ürün stoku müsait ise işleminiz onaylanacaktır. Aksi takdirde farklı bir ürün seçimi, ürün tutarında hediye çeki ya da ücret iadesi seçeneklerini değerlendirmeniz talep edilecektir.

-Geri Ödemeler

-Değişim/İade işlemlerinizin onayı ardından firmamız tarafından yapılacak ödemeler 1-7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

-Ücret iadeniz siparişinizin ödeme yönteminize göre yapılacaktır; Kredi kartı ile ödeme tercih edildi ise siparişte kullanılan kredi kartına, havale/EFT ya da kapıda ödeme yöntemlerinden biri tercih edildi ise ödemeniz havale/EFT yöntemi ile gerçekleştirilecektir.

*Kredi kartına yapılan iadelerde iade tutarının kartınıza yansıması süreci banka prosedürleri gereği değişiklik göstermektedir.

-Kampanyalı Ürün Alımı – Değişim/İadesi Hakkında

-emoyra.com eş zamanlı olarak farklı kampanyalar yürütmektedir. Siparişinizin dâhil olduğu kampanyaya göre değişim/iade sürecindeki işleyiş farklılık gösterebilmektedir.

-emoyra.com’da şu an aktif olan tüm kampanyaları ve koşullarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.emoyra.com/aktif-kampanyalar